AUSTRAALIA INFO

 
Elu

Soodsalt suurlinnas!

Saada link Prindi

Kellele ei meeldiks allahindlused või head pakkumised? Viimasel ajal on Austraalias väga popiks saanud kõikvõimalikke diile pakkuvad veebilehed. Põhimõte siis selles, et mõni firma tahab oma teenustele-kaupadele reklaami teha või oma kliendibaasi laiendada ja hõikab maha mõne väga soodsa pakkumise, millele reageerimiseks on piiratud aeg, enamasti päev või kaks.

Kõige tavalisemad pakkumised on odavad õhtusöögid restoranides, juuksurikülastused, pääsmed spordiklubisse või tantsutreeningule jne jne. Nii et kui silmad lahti hoida, on võimalik sisustada kena päev nt Sydneys a la hommikusöök sadamavaatega kohvikus, vaalavaatlustuur päeval, õhtul väike juukselõikus või salsatund ja pärast seda mõnele keskmisest peenemale õhtusöögile – ja kogu värgi maksumus jääks ilmselt alla 100 dollari.

Oluline on muidugi eraldada terad sõkaldest st leida pakkumised, mis on tõesti soodsad, mitte vaid väike soodustus algselt ülehinnatud teenusele. Restoranide puhul soovitaks pilk peale heita arvustustele eatability vms veebilehel – et kindlaks teha, kas tegemist on vireleva viletsa äriga või uue entusiastliku alustajaga. Vaatada tuleks ka kupongide kehtivusaega - enamasti on teenuse tarbimiseks aega vähemalt kolm kuud, aga vahel kehtivad piirangud.

Kuigi enamus neist pakkumistest ilmselt pakub huvi inimesele, kes on pikemalt mõnes Austraalia suurlinnas paigal ja armastab väljas käia, siis üht-teist huvitavat leidub ka säästlikele reisijatele. Nii et hoidke pilk peal!

Populaarseimad diililehed on www.spreets.com.au, www.cudo.com.au, www.livingsocial.com, www.groupon.com.au, www.ouffer.com jne. Muidugi nad nõuavad kohe su emaili ja tahavad sulle iga päev midagi postitama hakta, mis enamasti on tüütu. Õnneks on olemas ka veebilehti, mis kõik pakkumised ühte kohta kokku koguvad ja siis edasi vastavatele veebilehtedele suunavad – nt www.buyii.com.au

Viimati uuendatud ( Kolmapäev, 28 September 2011 12:29 )  
Kommenteerimiseks logi sisse või registreeru.

Logi sisse

Jaga arvamust

Kuidas leidsid oma esimese töö Austraalias?
 

Ilm Sydneys