AUSTRAALIA INFO

 

Reisikindlustus

Saada link Prindi
Kindlasti on vajalik Austraaliasse minnes teha mingisugune reisikindlustus. Paljugi, mis võib juhtuda ja Austraalia on probleemidesse sattumiseks kallis maa, ainuüksi kiirabi transport suurlinnas võib kaasa tuua 700-800 dollarilise väljamineku, outbacki helikopterkiirabidest rääkimata.
Reisikindlustus koosneb kolmest osast:

Tervisekindlustus/meditsiiniabi kindlustus, mis katab ootamatu haigestumise või õnnetusjuhtumi korral arsti visiiditasud ja ravimite kulud, haiglaravi
Reisitõrkekindlustus, mis katab reisi tühistamise, katkestamise või reisile hilinemise
ja pagasikindlustus.
Kindlustusmakse oleneb katte suurusest ja kas valid kõik või ainult mõne neist kindlustusliikidest. Reisija, kes loeb raha, valib tihti ainult tervisekindlustuse.
Odavaimad tervisekindlustused aastaks algavad 2500 kroonist (see hind eeldab tudengi- ja lisaks kliendisoodustust), üldiselt aga jäävad 3-4000 krooni vahele. Tasub vaadata kõigi suuremata kindlustusfirmade hetkepakkumisi: Salva, ERGO, If, Seesam jt. Kui Austraalias plaanis teha füüsilist tööd (nt ehitusel, põllul), siis tuleks kindlustust tehes asi järgi uurida. Ametlikult Austraalias töötades katab tööõnnetused siinne WorkCover.
 

Viimati uuendatud ( Laupäev, 13 September 2008 02:10 )  
Kommenteerimiseks logi sisse või registreeru.

Logi sisse

Jaga arvamust

Kuidas leidsid oma esimese töö Austraalias?
 

Ilm Sydneys